Chmatákov online


Chmatoviny

Chmatoviny


Tajemství Lhotského obětiště

Když hráč začíná, často ani nemá ponětí že místo, o kterém je tento článek, existuje.
Už když na tento kopec vylezete, tak úplně zbaveni své energie, ucítíte zvláštní pocit a vítr se vám bude snažit sejmout klobouk. Na kopci budete i zažívat okamžiky, kdy vás z toho pohledu až zamrazí.
O tomto místě toho známe příliš málo, avšak mnoho chmatáků si myslí, že právě zde byly konány ony temné rituály, o kterých jistě každý z nás mnoho slyšel. Tyto temné sekty již dávno odešli a zůstává jen otázka zda doopravdy ony temné síly zmizely nebo jestli zde stále přetrvávají. Ať si každý myslí, co chce, pravdu se stejně nejspíš nikdy nedovíme a kdo ví, možná tu ani žádné síly temnot nikdy nebyly. Jisté však je, že zde vždy byla část, kde se těžilo a také to byl první vyvýšený povrch, který byl v Chmatákově objeven.
Obrázek
Náš redaktor jež zpracoval celkový koncept článku o obětišti (Uranus) prohlásil:"Na hoře, se mě zhostil nepříjemný pocit, a uletěl mi klobouk."

Kazimír666, 17.11.

Super Jízda

Pro nadšence lovu tu máme super zprávu!
Někteří to už ví, ale jsou tu tací, kteří se s tímto novým chobotem ještě nesetkali.
Modrý chobot, do dnešních dnů pouze pro chmatáky, kteří byli ochotni utratit velké mnění za toto exotické zvíře, je dnes znovu ve volné přírodě!
Každý, který umí ochočovat zvěř má nyní šanci. Zvíře bylo vypuštěno do přírody a to hned do rubu za Lhotkou a tam se mu nevídaně daří.
Obrázek
Já sám neodolal a musel jsem se na něj podívat
Obrázek
Když už se vám podaří ochočit je neuvěřitelně krotký a jízda na něm je úžasná

Kazimír666, 6.11.

Pomyslná laťka společnosti klesla

Dnes si váš redaktor chtěl něco málo přivydělat rybařením v Lhotce. Stál jsem tak u Lojzy a vedli jsme rozhovory o tom jak se mu daří obchody, když v tom najednou se začali u nás scházet lidi a váš redaktor byl okraden o několik ryb.
Později však se ukázalo, že jsem nebyl jediný okradený, ale že se tu jedná o větší čin a to o ukradenou láhev.
Obrázek
Do teď nevím jestli se to ještě řeší nebo zda to bylo vyřešeno.

Později se do tohoto rozhovoru začal mísit Chmaták, který se zval jménem jež nevím jestli patří do dobré společnosti avšak každý může soudit sám.
Obrázek
Jen jak každý ví jméno je nedílnou součástí osobnosti.

Kazimír666, 1.11.říjen 2015 »

listopad 2015(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.