Chmatákov online


Chmatoviny

Chmatoviny


Chmatoviny jsou zpět!!!

Je tomu přesně deset dní, co se všichni obyvatelé Chmatákova rozhodli zníčit zbraně, zbavit se násilí a užívat si pokoje a míru.
Pár hodin na ono zníčení všeho, co jim připomínalo konflikt, boj nebo snad dokonce válku, se dav zabijáků prohnal všemi městy a svými zbraněmi ohrožovali obyvatele a sebrali jim i zbytky peněz a věcí...
Naštěstí Lojza má mnoho prutů, které mu nikdo ze skladu zpod obchodu neukradl a proto se rozhodl všem rozdat tyto pruty, s tím že slíbili, jakmile to bude možné pomstí své město a každý vloží svou sílu a svůj díl práce pro to, aby získali znovu vše zpět.
A tak začala nová éra Chmatákova....
A že snad redakce nemá žádné žhavé novinky a jen říká něco, co je všem známé? Bohužel, ani já se nevyhnul útokům a proto jsem na svůj výtisk musel nachytat mnoho ryb a sehnat peníze, abych se pokusil znovu přilákat věrné čtenáře Chmatovin... snad to bude stát za to.


Můžete se tedy těšit na pokračování příběhu Pomsta, komiksů, rozhovorů a hlavně žhavých novinek z našeho okolí!
Vaše redakce Kazimír666

Kazimír666, 14.1.

šťastný nový rok

Všem přeji hezký první den roku 2015. Ať se vám dnes vše daří jak tento den, tak zbytek roku. Doufám, že všechny co jsem roku 2014potkal ve hře potkám i letos.
Killerům přeji dobrou mušku, lovcům dobrou sezónu, řemeslníkům moc štěstí a velký výdělek.
A všem redkám přeji setkání pouze s milými hráči, kteří vás hned kvůli vašemu přesvědčení nebudou zabíjet :-)
Mnoho zdaru ve Chmatákově a brzy na shledanou :-)

Kazimír666, 1.1.prosinec 2014 »

leden 2015(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.