Chmatákov online


Chmatoviny

Chmatoviny


Chmatovinské klání 2#

Velké Chmatovinské klání 2.část
Pro začátek bych chtěl ohlásit další disciplínu, která proběhne 26.5..Kde může každý účastník získat body a tentokrát nepůjde o umístnění na první tři místa v disciplíně jako v té minulé. Takže zapomeňte pro tentokrát na bodové odměny za umístnění, to nyní nebude hrát roli ;-)
Dále bych rád upozornil, aby se všichni dostavovali i na mé ostatní Questy, kde budou krom cen, peněz apod. udělovány také houby, za které u Kazimíra můžete získat další bodíky do soutěže, ve které jsou už nyní skvělé ceny :-)
Nakonec zde zveřejním umístnění v celé soutěži... pro ty, co neměli šanci se dostavit na velké závody na chobotnícíh, mám upozornění, že nemusí zoufat... Vemte si příklad z Izuny, který se již umístil na 3.příčku jen díky houbám ;-)
Nikdo nemusí zoufat, zatím je jen začátek :-)
1.Bionicle19 - 14bodů
2. Semi - 11bodů
3. Izuna - 8bodů
4. Durimek - 5 bodů

Kazimír666, 25.5.

Chmatovinské klání 1#

Chmatovinské klání 1. část je tu!
Takže místo konání - Chmatákov (bližší informace ve Hře)


Den konání - Pondělí kolem 19:00 (změna je možná, ale informoval bych vás předem)

Tip soutěže se dozvíte na místě, ale šlo by o to dostat se na jedno z prvních tří míst, za která byste dostali nějaké ty bodíky do celkové soutěže Chmatovinského klání.
Nějaké menší odměny získáte již na soutěži zbytek, ale ty opravdu velké, které stojí za řeč se rozdají nejlepším s nejvíce body ;-)

Body do soutěže budete moci získat i jinak než na těchto soutěží a brzy vás budu informovat jak :-) Indície k tomuto novému "rozšíření" jsem vám již několikrát podal a proto ti více chápaví už tuší :-D

Děkuji za pozornost a doufám ve velkou účast ;-)

Kazimír666, 22.5.

Oživení Chmatákova

Protentokrát jsem se rozhodl nepsat tuto zprávu z prostředí světa Chmatákova, ale vzít to tentokrát trochu vážně...

Nevím jestli to někomu došlo, ale do redakce chmatovin jsem nenastupoval s tím, abych měl pocit výjimečnosti a cítil se nadřazen nad ostatními hráči, ale z toho důvodu, že jsem chtěl vrátit časy, kdy jsem jako dvanáctiletý kluk tuhle hru hrával a bylo nás tu pořád plno... Možná jsem pro některé ten web trochu oživil, možná ne a možná jsem přeci jen pár starých hráčů přitáhl zpět a možná i pár nových upoutal a dovedl ke čtení webu.

Ať to je jakkoliv, jsem hrdý na to, co jsem do toho vložil za úsilí a to už jen vymýšlením příběhů, komiksů, zpráv ze hry a soutěží.
Přes všechno to úsilí jsem ani jako redakce, ani jako Chmazka to nedotáhl do takové úrovně, abych oživil hru jako Stigma. Nechtěl bych jakkoliv říkat, že se mi podaří jí nyní nahradit, když se našlo pár těch blbců, kteří jí to dokázali znechutit, ale rozhodl jsem se využít jednoho z jejích dobrých nápadů, který to podle mě také velmi oživil jak ve hře, tak na webu.
Proto zakládám téma v Chmazce, kde budu ohlašovat soutěže sepisovat pravidla, ale také stejně jako Stigma vkládat informace o proběhlých soutěžích a vkládat screenshoty z nich.

Děkuji za pozornost a děkuji hlavně Stigmě za její aktivitu a velmi dobré nahrazení Chmazky po dlouhou dobu a to způsobem, kterého sama Chmazka jen tak nedosáhne...

Kazimír666, 16.5.duben 2016 »

květen 2016(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.